אימונים גופניים - ריקי שחם

האם אתם מחפשים את הדרך הטובה ביותר להרגיש בריאים, אבל לא בטוחים אם להצטרף לחדר כושר ולקבל ליווי של מדריך כושר, או לחילופין, אולי לקבוע עם מאמן כושר אישי בביתכם? האם יש הבדל? כן, בוודאי! הבחירה האם ללכת עם מדריך כושר או מאמן כושר אישי תכריע אם תצלח דרככם להשגת כושר טוב בצורה המהירה ביותר.

הפוסטים הבאים יעסקו בהבדלים המשמעותיים בין השניים.

  1. בבית או בחדר כושר
    אחד ההבדלים הגדולים בין מאמן כושר אישי לבין מאמר כושר כללי הוא המקום בהם הם מבצעים את עבודתם. לפי ההגדרה, מאמן כושר כללי, או מה שנקרא באנגלית personal trainer, הוא אותו אדם בחדר כושר שעוזר למאמנים לקבוע תכנית עבודה ולהשיג את רמת הכושר שאתם מחפשים. מאמן כושר אישי, או fitness coach, עוזר לכם להשיג את רמת הכושר הרצויה בכל מקום בו תבחרו, בבית או בפרק או בים. המקום בו תפגשו ותתאמנו, לוח הזמנים שתקבעו, ודחיפות המפגשים הם שעושים את כל ההבדל. תחשבו איפה יהיה לכם הכי יעיל להיפגש ולהתאמן, סגורים בחדר כושר מוקף מכשירים בהישג יד, משקל, ומדדים, או בחוץ בחיק הטבע, או בסלון הבית, בהתאם לזמנים שלכם ולנוחות שלכם. תחשבו על כך, תחליטו מה יעבוד טוב יותר עבורכם, זה תלוי בהעדפות שלכם. הרבה אנשים מוצאים שאימון אישי בבית הוא הסידור החכם ביותר עבורם, גם אם לא הכי יעיל כי אין את המכשור המתאים בהישג.

בפוסטים הבאים אפרט על ההבדלים הנוספים, כמו סוג השירות, שיטת האימונים, אימון לעומת הדרכה (training vs. coaching), ומי אומר לעשות מה ומתי ולמי.

שיהיה שבוע אימונים מוצלח!
שלכם, ריקי שחם